Podlahy

Zajišťujeme:

  • pokládku různých typů dřevěných, laminátových a parketových podlah
  • údržbu dřevěných, laminátových a parketových podlah
  • renovace dřevěných, laminátových a parketových podlah

Dřevěné podlahy

V poslední době se dřevo opět stalo oblíbeným materiálem a není se čemu divit. Dřevěná podlaha přináší do Vašeho domova kus skutečné přírody a šíří kolem sebe příjemnou atmosféru. Z dřevěné podlahy vyzařuje teplo a klid, které dodají útulnost každému interiéru. Dalším kladem je, že dřevěné podlahy jsou velmi praktické a nenáročné na údržbu.

Nabídka dřevěných parket je velmi široká a vybere si jistě každý od vyznavačů moderního hi-tech stylu přes milovníky klasické elegance až po ty, co preferují rustikální styl a návrat ke kořenům.

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha je alternativou ke klasické dřevěné podlaze. Pro klienta je rozhodující nejen vysoká odolnost proti oděru, tlaku, teplotám apod., ale také zajímavý vzhled. Laminátové podlahy nabízí široké spektrum dekorů dřeva, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Masivní prkna

Zařizujete rodinný dům a nemáte chuť každých 10 či 20 let podlahu měnit? Pak si ji nechte zhotovit z masivního dřeva.
Tímto výběrem podlahy můžete své „dílo“ ještě povýšit a dodat mu lesku. Pokud očekáváte od Vaší nové podlahy dostatečnou tvrdost, oku lahodící kresbu a barvu či cenovou dostupnost materiálu, tak Vaší dobrou volbou mohou být právě masivní prkna.
Příjemnou atmosféru Vašeho domova jasně podtrhne dřevěná podlaha z masivních dubových prken, která má mnoho možností barevného provedení a povrchových úprav.

Dubové parkety

Zařizujete-li byt či dům a nemáte chuť každých 10 či 20 let podlahu měnit, nechte si ji zhotovit z masivního dřeva. Příjemnou atmosféru Vašeho domova jasně podtrhne dřevěná podlaha z dubových parket. Tímto výběrem podlahy můžete své „dílo“ ještě povýšit a dodat mu lesku.

Pokud očekáváte od Vaší nové podlahy dostatečnou tvrdost, oku lahodící kresbu a barvu či cenovou dostupnost materiálu, tak Vaší dobrou volbou mohou být masivní dubové podlahy. V této kategorii jsou asi nejznámějšími parketové vlysy. Jejich obliba v České republice rok od roku stoupá, a to se používají téměř 300 let. Parkety mívají různé rozměry. Některé lze díky nim pokládat do tzv. rybiny či stromečku, čtverců a podobně. Většinou se ale kladou do tzv. řemene.

Vlysy se dodávají jako polotovar, který je nutno celoplošně přilepit k podkladu. Většinou se nechávají v tomto stavu ještě přibližně týden aklimatizovat a následně se brousí, tmelí, lakují...

Průmyslové mozaiky

Průmyslové mozaiky neboli kantovky se vrátily do dnešních interiérů. Své místo tu měly téměř vždy, jen jejich obliba se časem měnila.

Populární byly mozaiky zejména dubové, bukové či jasanové, a to kvůli své kvůli své dostupnosti jak cenové, tak materiálu. Dnes je vše jinak a dá se bez okolků říci, že jejich doba právě přichází. Současná nabídka je mnohem pestřejší, zahrnuje i exotické dřeviny jako například akácii, kempas, jatobu, teak, merbau, wenge, či  dokonce iroko, doussie, palisander, sucupiru nebo cabreuvu.

Výhody kantovky:

  • Různé výšky podlahy (od 8 do 23mm)
  • Vysoká užitná hodnota
  • Příznivá cena
  • Možné kombinace několika dřevin

Průmyslové mozaiky jsou dodávány jako polotovar, je nutné je celoplošně přilepit, následně brousit, tmelit a povrchově upravit lakem nebo olejem. délka a šířka „proužků“ může být různá.

Koberce a PVC

Prodej a pokládka podlahových krytin, především koberců, běhounů, PVC, čistících a zátěžových zón.

Realizace venkovních teras

Venkovní terasa je místo, které prochází zatěžkávací zkouškou po celý rok. Tyto plochy jsou vystaveny velké mechanické zátěži, ale i extrémním vlivům počasí jak v létě, tak i v zimě.

Proto je důležité, aby byla terasa z takových materiálů, které budou maximálně odolné, nenáročné na údržbu a ještě budou po celou dobu své životnosti dobře vypadat.

Sportovní podlahy

Sportovní podlahy do tělocvičen - pružné, parketové a palubkové.